W

Witam Cię serdecznie drogi Czytelniku,

Skoro odwiedziłeś moją stronę internetową to zapewne masz jakiś problem prawny, który chciałabyś rozwiązać i nim powierzysz mi swoją sprawę chciałbyś dowiedzieć się kim jestem, ponieważ relacja pomiędzy adwokatem a klientem powinna opierać się na wzajemnym zaufaniu.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Studia w trybie stacjonarnym ukończyłam z wyróżnieniem, broniąc tytułu magistra z zakresu postępowania karnego. Po ukończeniu studiów rozpoczęłam aplikacje adwokacką przy Izbie Adwokackiej w Katowicach w trakcie której zostałam wybrana aplikantem roku. W marcu  2018 roku przystąpiłam do egzaminu zawodowego, który zdałam z wyróżnieniem.
W trakcie trwania aplikacji zdobywałam doświadczenie zawodowe współpracując z Kancelarią Adwokacką Adwokata Andrzeja Jakubowskiego oraz Kancelarią Adwokacką Adwokat Aleksandry Małek-Jakubowskiej. Od zakończenia studiów do chwili obecnej stale współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego Błażeja Sarzalskiego, autora bloga prawniczego www.rejestracjaspolkizoo.pl.

Współpraca z zaprzyjaźnionymi Kancelariami ukształtowała moje zainteresowania zawodowe, jak również nauczyła mnie empatii do problemów moich Klientów. Swoją pracą staram się przełamywać stereotypy o prawnikach w Polsce. Jeśli spodziewasz się, że na spotkanie pojawi się adwokat w idealnie skrojonej marynarce i spódnicy z czarną skórzaną teczką i zacznie Ci opowiadać rozwiązanie dla twojego problemu w mało zrozumiałym prawniczym języku to z całą pewnością nie będę to ja. Nawiązując relację z klientem staram się aby była ona profesjonalna, ale swobodna, budząca zaufanie, bo to jest w niej najważniejsze.

Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego też kilka zdań o mnie. Kiedy nie pracuje w biurze swój wolny czas poświęcam rodzinie oraz swojej wielkiej pasji czyli psom. Jestem autorką bloga prawniczego – www.psiparagraf.pl, w którym łącze swoje życie zawodowe z pasją, a przede wszystkim udzielam pomocy innym hodowcom psów rasowych.