W

Witam Cię serdecznie drogi Czytelniku,

Skoro odwiedziłeś moją stronę internetową to zapewne masz jakiś problem prawny, który chciałabyś rozwiązać i nim powierzysz mi swoją sprawę chciałbyś dowiedzieć się kim jestem, ponieważ relacja pomiędzy adwokatem a klientem powinna opierać się na wzajemnym zaufaniu.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Studia w trybie stacjonarnym ukończyłam z wyróżnieniem, broniąc tytułu magistra z zakresu postępowania karnego. Po ukończeniu studiów rozpoczęłam aplikacje adwokacką przy Izbie Adwokackiej w Katowicach w trakcie której zostałam wybrana aplikantem roku. W marcu  2018 roku przystąpiłam do egzaminu zawodowego, który zdałam z wyróżnieniem.

W trakcie trwania aplikacji zdobywałam doświadczenie zawodowe współpracując z Kancelarią Adwokacką Adwokata Andrzeja Jakubowskiego oraz Kancelarią Adwokacką Adwokat Aleksandry Małek-Jakubowskiej. Od zakończenia studiów do chwili obecnej stale współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego Błażeja Sarzalskiego, autora bloga prawniczego www.rejestracjaspolkizoo.pl.

Współpraca z zaprzyjaźnionymi Kancelariami ukształtowała moje zainteresowania zawodowe, jak również nauczyła mnie empatii do problemów moich Klientów. Swoją pracą staram się przełamywać stereotypy o prawnikach w Polsce. Jeśli spodziewasz się, że na spotkanie pojawi się adwokat w idealnie skrojonej marynarce i spódnicy z czarną skórzaną teczką i zacznie Ci opowiadać rozwiązanie dla twojego problemu w mało zrozumiałym prawniczym języku to z całą pewnością nie będę to ja. Nawiązując relację z klientem staram się aby była ona profesjonalna, ale swobodna, budząca zaufanie, bo to jest w niej najważniejsze.

Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego też kilka zdań o mnie. Kiedy nie pracuje w biurze swój wolny czas poświęcam rodzinie oraz swojej wielkiej pasji czyli psom. Jestem autorką bloga prawniczego – www.psiparagraf.pl, w którym łącze swoje życie zawodowe z pasją, a przede wszystkim udzielam pomocy innym hodowcom psów rasowych.


Doradztwo Prawne Dąbrowa Górnicza - Profesjonalne wsparcie dla Ciebie

Nasza Kancelaria Prawna w Dąbrowie Górniczej oferuje profesjonalne doradztwo prawne, które jest dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasz zespół doświadczonych prawników jest gotowy, aby pomóc Ci zrozumieć skomplikowane kwestie prawne i dostarczyć Ci jasne, zrozumiałe porady. Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną czy przedsiębiorcą, jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Porady Prawne Dąbrowa Górnicza - Rozwiązujemy Twoje problemy prawne

Potrzebujesz porady prawnej? Nasza Kancelaria Prawna w Dąbrowie Górniczej jest gotowa, aby Ci pomóc. Oferujemy porady prawne na szeroki zakres tematów, od prawa rodzinnego i spadkowego, przez prawo pracy, aż po prawo handlowe i korporacyjne. Nasz zespół doświadczonych prawników jest zawsze gotowy, aby Ci pomóc rozwiązać Twoje problemy prawne.

Pomoc Prawna Dąbrowa Górnicza - Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Czy jesteś w trudnej sytuacji prawnej i nie wiesz, co robić? Nasza Kancelaria Prawna w Dąbrowie Górniczej jest tu, aby Ci pomóc. Oferujemy pomoc prawną na każdym etapie procesu, od pierwszej konsultacji, przez reprezentację przed sądem, aż po wykonanie wyroku. Nasz zespół doświadczonych prawników jest zawsze gotowy, aby Ci pomóc.